| Villy09 a întrebat:

Salut. Vreau sa imi iau un smartphone. La preturile de acum, as vrea pana in 1400 de lei, avand in vedere ca de black friday preturile vor scadea mult. M-am gandit sa imi iau un LG g2, acum cel mai ieftin la 1245 de lei, deci s-ar putea sa se mai ieftineasca peste o saptamana, dar acela e cu 16gb memorie si fara posibilitate de adaugare de card, si ma gandesc sa nu se umple usor memoria daca bag cateva jocuri sau aplicatii ( fifa 15 de exemplu ). Apoi m-am gandit sa iau un Nexus 5, dar nu imi place ca are camera doar de 8 mp ceea ce la g2 imi placea ca era de 13, iar nici acesta nu are slot de card.Ce telefon imi recomandati sa cumpar pe 21, cand vor scadea preturile? Vreau sa fie de cel putin 5" diagonala, 2gb ram, procesor bun si 13 mp camera principala optional, pot fi si mai bune, dar sa nu depasesc prea mult bariera pretului. Multumesc!

8 răspunsuri:
| immaBeast a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-32gb-black-x1-xtreme/pd/DHHMCBBBM/
Accesezi link-ul ăsta şi dai mai jos, o să găseşti secţiunea ' Specificaţii ', acolo vezi toate informaţiile despre telefon.
La preţul care îl are, eu zic că merită, fiecare cu părerea lui.

| Villy09 explică (pentru immaBeast):

Intr-adevar,e foarte bun, dar nu vreau Allview, ma enerveaza cum modifica androidul, e prea hibrid.

| TwiSt1997 a răspuns:

G2...

| Villy09 explică (pentru TwiSt1997):

Si daca bag 2-3 jocuri, si se duce memoria?

| TwiSt1997 a răspuns (pentru Villy09):

Un joc mare ocupa maxim 1.5gb.Oricum mai mult de 2-3 jocuri mari nu-ti pui, restul jocurilor au pana in 100-150mb.Din cei 16gb iti raman 12, de ajuns si pentru melodii si poze.

| Villy09 explică (pentru TwiSt1997):

Din 16 gb, vreo 5 se duc pe sistem...

| TwiSt1997 a răspuns (pentru Villy09):

Tot e de ajuns.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Samsung Galaxy s4winking