| Andreidașchevici112 a întrebat:

Telefon mobil Xiaomi Redmi 9A, Dual SIM, 32GB, 4G, Carbon Grey. Ce părere aveți? Îl vreau pentru tik tok, WhatsApp, și două jocuri. Ce ziceți este bun? Dau funda

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde foarte mult care sunt alea doua jocuri...

| NLS a răspuns:

Care e bugetul maxim?
Ce jocuri doresti sa mearga pe el?

| literallythesamebruh a răspuns:

Da,pentru bugetul lui este bun, dar ai putea merge pe ceva un pic mai nou, ținând cont că acesta este un model din 2020. Dacă nu ai o problemă cu update-urile, cumpără-l pe acesta.

| Andreidașchevici112 explică (pentru literallythesamebruh):

Ceva mai nou până în 800 lei. Orice telefon. Ce îmi recomanzi?

| literallythesamebruh a răspuns (pentru Andreidașchevici112):

Orice Xiaomi până în prețul ăsta este ok.