| JB_Ionela_2001 a întrebat:

Telefonul se numeste Wi Co
Mi am dat resetare la telefon din fabrica ...si am bagat parola wi fi ca nu puteam sa dau (Omiteti)se incarca processul de verificare si dupa imi arata ne pare.rau. google apps.....sa oprit si se incarca incontinu stie cineva? Si am incercat sa scot bateria si sa i dau Reboot dar tot asa imi apare si se incarca (Conexiune in curs de verificare )

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai dupa resetare sunt multe defecte mai ales daca resetarea nu este facute cum trebuie, apar erori. Telefonul trebuie sa fie fix 100% si rece inainte de resetare

7 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cel mai bine ii dai un hard reset. si isi va reveni.

| JB_Ionela_2001 explică (pentru octav005):

Cum hard reset?

| JB_Ionela_2001 explică (pentru octav005):

I am dat si cum deschis telefonul imi arara sa bag parola la wi fi am incercat sa dau (Omiteți ) si nu merge am bagat parola si se incarca la fel...

| octav005 a răspuns (pentru JB_Ionela_2001):

Pai gasesti tutoriala pe Youtube, cum se face un hard resest, scrii modelul tau de telefon si dai cautare.

| octav005 a răspuns:

Uite aici un link cu hard reset. probabil este vorba despre telefon WIKO.

( http://www.hardreset.info/devices/wiko/?p=1 )

| JB_Ionela_2001 explică (pentru octav005):

I am dat reset si am încercat. Cand s-a aprins iar nu ma lasa sa intru in aplicati imi arata ca inainte

| octav005 a răspuns (pentru JB_Ionela_2001):

Atunci nu ramane dacat sa te duci la service cu el. ei te vor ajuta mai mult