| Sonia822 a întrebat:

Un Samsung cu touch- ul stricat se poate repara? Adica ``ingheata`` nu pot intra in nimic din tlf, decat daca plimb degetul vreo 7 minute pe ecran. Se ``dezgheata`` functioneaza si daca nu ating mereu ecranul, ``ingheata`` iar. Si iar plimb degetul 7 minute laughing Daca suna cineva, nu pot raspunde.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele astea sunt varza si foarte scump de reparat. Pe scurt, cumpara altul. Poate fi si din software, incearca sa-l resetezi atunci cand merge sa umbli pe el. Totusi, daca l-ai scapat pe jos si stii ca e touch-ul, nu te chinui, va fi horror pana te conectezi la contul de Google.

| Zorn a răspuns:

Se poate, dar de obicei costa mult. Acum, depinde ce telefon ai. Daca ai unul cu 700-800 de lei, decat sa dai 300 de lei, mai bine las-o balta (parerea mea). Acum, tu stii ce ai de facut. Eu am fost nevoita sa imi schimb vechiul telefon pentru ca la mine nu doar ca INGHETA touch-ul, dar o lua aiurea, intra si iesea din aplicatii, suna oamenii, tasta la intamplare, ceva HORROR.

| Tian44 a răspuns:

Se poate, dar nu cred ca merita happy