| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am patit o nefacuta, mama mea si-a achizitionat un Iphone 7 plus de pe Flip (mare greseala) si dupa l-a activat, dupa 5 minute de utilizare se supraincalzeste si ii ingheata ecranul. Orice ar apasa ii intarzie comanda de raspundere a touch-screen ului. Pt retur nu imi raspunde nimeni si ma intrebam ce as putea face cu el. Se poate repara? Ar costa mult?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gdsjdpUAS a răspuns:

Costă cam mult și nu merită, dacă încă ai perioada cu drept de retur insistă mai mult … de pe mai multe telefoane sau intri pe site și completezi formularul de retur și trimiți mail …