| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Urgent! Am virusi in telefon si nu pot scapa de ei! Am dat resetare din fabrica, am bifat sa mi se stearga tot de pe cardul sd si nu s-a schimbat nimic! Nu mi s-a sters absolut nimic! Uneori imi da o chestie cu,,Din pacate, measure s-a oprit"! Sau cu:., Din pacate, adobe.air s-a oprit! Si antivirusul mi le considera virusi si imi spun sa dau oprire fortata, dar tot nu merge! Mai era o chestie, tot cu un virus pe nume "Pro"! Nu pot scapa de ei!
Va rog din sufletul meu, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| marisofitorimeri a răspuns:

Instalearâzati 360 securite si lazi osimple

| Tulipanovidiu a răspuns:

Și mie mia apărut la fel ce ai făcut tu zi-mi și mie scuze de deranj te rog