| andreihsbsjjs a întrebat:

Va rog. Cum blochez numărul bongo chestia asta trimite mesaje si ia cost suplimentar? Va rog

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa il opresti pe Bongo, trebuie doar sa trimiti STOP la numarul de telefon 1405 fara sa mai scrii nimic altceva sau poti sa te dezabonezi daca intri pe siteul lui Bongo la https://askbongo.com/ro/?

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns (pentru Salontanul):

Si daca ii dai block ajuta la ceva? te rog din inima, raspune-mi

| Salontanul a răspuns (pentru Petcu_Denisa_1999):

Oau! Si uitasem de asta. Intre timp am aflat ca este un scam. Pentru a scapa de ei vezi de la ce numar iti trimit mesaj si blocheaza-l (trece-l in black list)! Doar asa vei scapa de ei.

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns (pentru Salontanul):

Si cum aflu de la ce nr trimit ei mesaj? eu am dat block numarului,, 1265" ca eu am trimis la miss bongo

| Salontanul a răspuns (pentru Petcu_Denisa_1999):

Pai cand cineva iti trimite un mesaj apare un numar!

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns (pentru Salontanul):

Daca trimit stop la miss bongo merge?

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns (pentru Petcu_Denisa_1999):

Imi mai ia cost? scap?

| Robert27ro a răspuns:

Si eu vreau sa scap de el