| MihaiPavel21 a întrebat:

Vă salut! Deci am activat acum 5 minute un bonus de la Vodafone cu 10 GB trafic de internet valabil 7 zile și când activez datele mobile nu merge, mi se afișează datele mobile, dar îmi apare "Acest site nu poate fi accesat". Mă puteți ajuta vă rog frumos?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da un restart la telefon si incerca iar. Verifica daca nu trebuie sa ai si o optiune de X euro ca sa mearga.

| MihaiPavel21 explică (pentru Wr3nch):

Cum verific dacă am o opțiune de X euro ca să meargă?

| Wr3nch a răspuns:

Bonusurile din Vodafone Shake pot fi folosite doar cu o ofertă de minimum 5 euro pe cont sau cu orice abonament Vodafone.
După expirare, fiecare ofertă Vodafone se dezactivează automat.
Bonusul de 10 GB este valabil 7 zile și se poate activa o dată pe săptămână. Atât în cazul unui abonament, cât și al Cartelei Vodafone, acesta se consumă primul.

| Zaygon a răspuns:

Si atentia sa ai configurat AP-ul pentru internet daca nu ai mai folosit datele mobile.