| Aditzza213 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un iphone ieftin poate sa fie si replica. Sa nu fie de la 4 in jos... Am vrut sa-mi i-au unul la abonament dar e prea scump.

Răspuns Câştigător
| 21091995 a răspuns:

Parerea mea e sa iti iei unul original sh gasesti iphone 4 undeva la 500lei, replica nu se merita o sa il folosesti aproximativ 2-3 luni se strica foarte repede, iar la cel original ai grija cand il cumperi sa nu aiba cont Icloud. Bafta

| Aditzza213 explică (pentru 21091995):

Care e faza cu Icloud?

| 21091995 a răspuns (pentru Aditzza213):

Pai icloud e un fel de aplicatie doar ca e instalata de producator care blocheaza telefonul in caz ca il pierzi sau iti este furat