| Kunar a întrebat:

Vreau sa stiu ce sa aleg dintre un Allview x3 soul pro si un x3 soul. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview X3 Soul Pro.

| ioanoanea15 a răspuns:

X3 soul pro. Si nu il asculta pe RamonCora. Nici sa nu te gandesti sa iti iei s5. E deja un telefon vechi de mai mult de 2 ani. Nu merita. In fiecare an apar procesoare noi si optimizari noi care vin pe toate flacshipurile din anul respectiv. S5 e de domeniul trecutului deja. Si allaview nu sunt neaparat telefoane slabe. Am un prieten care are un telefon Allview de aproape 3 ani si nu a avut probleme cu el decat ca ia spart ecranul odata ceea ce era din vina lui pe cand eu am schimbat odata tochscrernul la un LG si il am de mai putin decat el.

| Petru1123 a răspuns:

X3 soul pro mi se pare mai bun, parerea mea.

| RamonCora a răspuns:

Nici unul sunt foarte slabe după o lună o să meargă foarte prost poți strage bani și să-ți iei un s5 merge foarte bine și nu ai lag de loc