| dodo1mik a întrebat:

Vreau un telefon pe touchscreen (eventual touchscreen si tastatura qwerty) cu android (de preferat 4.0 ice cream sandwich ) pana in 6-700 lei.
Initial vroiam sa imi cumpar Samsung Galaxy Ch@t B5330, dar nu l-am gasit in magazinele Vodafone.
Aveti idei? VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| cristif a răspuns:

Nu e codat, poti folosi orice retea(Orange, Vodafone, cosmote) Singurul lucru de care nu sunt sigur, este garantia. Eu initial vroiam sa-l iau de pe eMag(acum 3 luni) cand telefonul inca nu exista la cosmote, dar era stoc epuizat, mai putin la culoarea roz laughing

8 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Iati un LG Optimus L7 cu abonament de 15 euro cu 600 mb de internet 250 minute nationale si internationale, si 250 sms nationale. Cu telefon la 220 de lei, eu asa mi-am cumparat.

| dodo1mik explică (pentru robijam):

Mersi frumos de idee, dar nu prea imi place modelul

| MaxKiller911 a răspuns:

Il gasesti la germanos sau la internity

| cristif a răspuns:

Eu am galaxy chat b5330 cumparat de la cosmote. eu zic sa-l comanzi de pe eMAG. happy

| dodo1mik explică (pentru cristif):

Daca il iau de pe eMag nu e codat?
Cum functioneaza? puppy dog eyes

| dodo1mik explică (pentru cristif):

Mersi mult chiar imi doresc telefonul big grin

| cristif a răspuns (pentru dodo1mik):

Nu e codat, poti folosi orice retea(Orange, Vodafone, cosmote) Singurul lucru de care nu sunt sigur, este garantia. Eu initial vroiam sa-l iau de pe eMag(acum 3 luni) cand telefonul inca nu exista la cosmote, dar era stoc epuizat, mai putin la culoarea roz laughing

| Nevermind999 a răspuns:

Ia-l de pe emag.ro

| XxGaMeRUlTaUXx a răspuns:

EU tiasi spune sa iti iei un Samsung star 3(Gt-s5229) este foarte bun si rezistent eu il am de 1 an si touchscreen-ul merge struna daca vrei fundita pls