| Mady_Madalina_1991 a întrebat:

Wi fi-ul mi se dezactiveaza atunci când imi blochez telefonul
Am android si vreau sa stiu ce pot face ca sa nu mi se mai dezactiveze wi-fi-ul atunci când imi blochez telefonul

1 răspuns:
| EuOvidiuOvii a răspuns:

Salut ham eu zic sa dai reformatoare din fabrica la tel poate o pățit ceva și eu am avut așa ceva și mi-a mers ar trebui sati meargă și ție dacă nu merge pas cu reformatarea încearcă sa te duci pe la magazine Orange, cosmote, sau Vodafone depinde de în ce rețea ești ca poate rezolva aia sau sa-ti dea sfaturi sper ca te-am ajutat scuze pentru întârziere bafta.