| kavasaki99 a întrebat:

03.12 este ziua mea ce să fac? niste ideii? mulțumesc

21 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci poti sa iesi in oras cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii, cresc atat de repede. * lacrima * sad puppy dog eyes
La Multi Ani kisskiss

PS : nu primesti bani de strip club

| kavasaki99 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc :* merg deseara la tarabosted pup :*

| Claudiu1905 a răspuns:

E timpul sa vedem cum functioneaza felicitarile alea

| TheKingBacca a răspuns:

La multi ani! Ceri la parinti bani si te duci in Strip Club.

| 4StarLight a răspuns:

În primul rând:La mulţi ani!
În al doilea rând, ieşi cu familia, prietenii, plimbaţi-vă prin tot orașul, mergeţi la un film sau vă puteţi uita la el de acasă, învaţă să gătești cu prietenii tăi, ia primul tramvai cu un prieten/ă și vezi unde te duce și mâncaţi la primul restaurant care vă iese în cale! Sunt o groază de idei, contează să fii original!

| kavasaki99 explică (pentru 4StarLight):

Tin cont. multumesc

| saturday10 a răspuns:

Poti sa faci un mini-party la tine acasa, doar cu prietenii apropiati, decorezi o camera cu niste baloane si luati pizza si puneti muzica sau poti sa i scoti in oras la un local si sa luati un aparat ca sa faceti poze... ai multe optiuni

| Sebi141996 a răspuns:

Depinde câți ani faci. Dar cel mai frumos mod de a petrece ziua de naștere este doar cu prietenii care ți-au fost alături și familia bine înțeles. Un grătar sau un gulaș va face din ziua ta una minunata iar te vei simți foarte bine alături de prietenii tai și alături de familia ta. Acest mod te va relaxa și vei uita de problema și vei socializa doar cu prieteni in care ai încredere. Dacă te ajuta acest răspuns Dami te rog fundița mersi

| kavasaki99 explică (pentru Sebi141996):

Tin cont multumesc

| Alice85 a răspuns:

La multi ani! Poti incerca Escape room, e pentru maxim 6 persoane, sau patinoar, bowling.

| kavasaki99 explică (pentru Alice85):

Ma gandeam la un bowling, biliard, după la MC! laughing. mulțumesc!