| eubahhh a întrebat:

1. un salut de inceput.
2.cum te numesti?
3.cati ani ai si care e data ta de nastere?
4. ce zodie esti?
5.de unde esti?
6.ai prieteni? cati si cat de bine te intelegi cu ei?
7.care este tara ta preferata? pe unde ai vrea sa mai calatoresti?
8. ce parere ai despre mine?big grin
9.ai avut o intamplare placuta/neplacuta? spune-o
10. ce animal de casa ai? cum il cheama?
11.ai hooby-uri? spune-le
12. o amintire frumoasa de la tinelove struck
13. ti-ai inselat vreodata prietena/ul? cum a fost?
14.ai curaj sa-mi lasi id-ul tau? sa vedem...

39 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

1. Buna!
2.Silvia.
3. 13, 5 iulie `96.
4.Rac,se subintelege.
5.Constanta.
6. Da, destul de bine.
7.Romanica.
8.thinking Habar n-am.
9.Am avut...
10.Fratimiulaughing.
11.Dormitul love struck
12.thinking
13.Nu.
14.Nuworried.

| Bishop a răspuns:

Bai ce-i aici? Oracol online? laughing

| JeSa a răspuns:

1. un salut de inceput. - Bună!
2.cum te numesti? - Mihaela
3.cati ani ai si care e data ta de nastere? - 24ani/05. 01. 1986
4. ce zodie esti? - Capricorn
5.de unde esti? - oraş: Bacău/judeţ: Bacău
6.ai prieteni? cati si cat de bine te intelegi cu ei? - Evidenttongue, ne înţelegem OK!
7.care este tara ta preferata? pe unde ai vrea sa mai calatoresti? - Ţara preferată : Româniahappy... iar de vizitat : Germaniatongue
8. ce parere ai despre mine? - având în vedere că nu te cunosc în realitate, spun că eşti "bună ca user"tongue
9.ai avut o intamplare placuta/neplacuta? spune-o - Plăcută : vizita unor ţăritongue... neplăcută : despărţirea de "cineva drag"happy
10. ce animal de casa ai? cum il cheama? - am avut un căţeluş, puffytonguelaughing, pe care l-am cedat bunicilor meihappy
11.ai hooby-uri? spune-le - am, şi anume : înnotul, internetul, muzica, cititul, cântatul, pictura, dansul, sportul, plimbările în natură şi voiajuriletongue
12. o amintire frumoasa de la tine - un pupickisslaughing
13. ti-ai inselat vreodata prietena/ul? cum a fost? - nu am înşelathappy(!), ci poate cu privirea,,, da da fost plăcută privelişteatonguelaughing
14.ai curaj sa-mi lasi id-ul tau? sa vedem... am curaj, dar pe PMtonguehappy
Mi-a părut bine de cunoştiinţăhappy, şi mult succes!
JeSsYkAtongue

Shin
| Shin a răspuns:

In mod normal as fi ocolit postul asta. dar n-am mai vazut un "oracol" de multa vreme si m-a lovit melancolia. tongue

1. Buna!

2. Cristi

3. 25 de anisori. 14-Noiembrie-1984

4. Scorpion big grin

5. Bucuresti, nascut si crescut happy

6. Nu! big grin Normal ca am, nu sunt antisocial, chiar imi place foarte mult sa-mi fac multi prieteni.

7. Japonia. Pai. evident. in Japonia tongue

8. Inca nu te cunosc deocamdata, poate ne mai vedem pe sait tongue

9. Nup. Numai placute tongue Cele neplacute le spun numai la prieteni apropiati tongue

10. Am mai multe, cel mai frumos e Mishu, o Acanthoscurria Geniculata happy (cauta pe google) tongue

11. GO-ul, animalutele mele, sunt un mic cinefil deci filme si seriale si putin Anime happy

12. Em... xoxo? tongue

13. Nup, nu ma pasioneaza acest sport extrem. tongue

14. Am curaj dar nu las sa-l vada toata lumea tongue

Numai bine, Shinwinking

| Elena1234456 a răspuns:

1.Buna :*!
2.Sorina

| Elena1234456 a răspuns:

1. Buna :*!
2.Sorina

| waXonwaXoff a răspuns:

1.Sal(ata)
2.Deagle
3.'97(12)
4.gemeni
5.Constanta
6.nu am(nevoie)
7.Franta,Italia,America-as vrea sa calatoresc prin Londra
8.Nu te cunosc
9.Am avut o gramada,dar mai bine lasa oh go onj
10.nu am,am avut o pisica "KAT"
11.Sa citesc
12.Nu-ti zic rolling on the floor
13.Nu am avut prietena si nici nu vreau sa am
14.tpuist -idul

| waXonwaXoff a răspuns:

1.Sal(ata)
2.Deagle
3.'97(12)
4.gemeni
5.Constanta
6.nu am(nevoie)
7.Franta,Italia,America-as vrea sa calatoresc prin Londra
8.Nu te cunosc
9.Am avut o gramada, dar mai bine lasa oh go onj
10.nu am, am avut o pisica "KAT"
11.Sa citesc
12.Nu-ti zic rolling on the floor
13.Nu am avut prietena si nici nu vreau sa am
14.tpuist -idul

| evoke a răspuns:

1.Hellooo

2.Sandra

3. 16 ani. 10. 09. 1993

4. Fecioara

5. Timisoara

6. Da. Cu unii ma inteleg my bine, cu alti my rauhee hee

7.Nu am una preferata Americalaughing

8.Nuj nuh m-am uitat pe profilu taubig grin

9. Aaa nu-mi vine acumlaughing dah am avut multe... ahlaughing cand m-a trimis bunica mea dupa lapte la sat cand aveam vreo 5 ani...si am picat cu bicicleta in canalstraight face (potoc la satlaughing)

10.Am un pisoi.Pai ii zic Pisuhee hee

11.Colectzionez sticultze de parfumlaughing

12. N-am inspiratize

13.Nu

14. Dap denji_no_kocoro

| ing. a răspuns:

1. Hellloo :*

2.Ingrid,prietenii imi zic ing, dar nu conteaza laughing

3. 13 ani, 27. 03.`96

4.Berbec laughing

5.Ploiesti

6.Prieteni gasesc pe toate drumurile, adevarati mai putin
winking. Adevarati:vreo 3.

7. Turcia. As vrea in America day dreaming (sper sa nu fie doar vise )laughing

8.Hmm.Nu te cunosc. Dar cred ca esti o persoana sociabila.happy

9.Ar fi atat de multe laughing de ambele parti :d

10.Catelusa,Dora laughing

11. Da, sa colectionez servetele, monede vechi, clame de
par, sticlute de parfum, postere, si carti despre diferiti artistilove struck

12.Cum doreste caprioara apa dulce de izvor, asa iti doresc eu tie mult succes in viitor.laughing(n-am inspiratie la ora asta)

13.Nu si n-as face-o.Ar fi oribil, si m-as simti groazniclaughing

14. Sa am.Sa nu am laughing ingrid_danilenco :*

| DeniiMeow a răspuns:

1. Buna:X
2.Deniii
4.Balantaday dreaming
5. Miovenismugsmug
6.Nu am prea mutlti, dar imiparmit sa'i consider adevarati:X:Xbig grin
7.Pfua.thinking Tara mea preferata este india:X:X:X Sigur acolo as vrea sa calatorescday dreaming7->
8.pff.hee hee Nu ne'am mai"vorbit"laughing pna acum... dar cr4ed ca estif draguta si amuzantaday dreaming:X:*
9.Am avut...Nu o pot spunehee hee
10.Peste-Sagarlaughinghee hee
11.Calculator,Dansez Arabestehee heeMuzica indiana, filme indiena.8-.etc,etclaughing
12.pf.:"Tine minte trei cuvinnte:Viata merge inainte!:*:*:*:*"
13.whistlingwhistling
14.denii_mik :-J

| andrei123 a răspuns:

Boona
andrei
13! 21 aprilie 96
taur
ilfov
am dar nu i numar ca nu s nebun! adevarati cam putini
grecia! prin europalaughing
buna momentan
mi e lene sa le zic
caini! max, bobi, nero + papagali coco si cocutza
colectionez bani vechi, machete de avioane si pixuri misto
nu stiu acum
nu am deci...
nu aici! daca vrei pe privat ti l dau tongue

| alexa a răspuns:

Bunahappyhappyhappy
alexandra
scorpiontongue
prahova, valenii de munte, nu cred ca stiti pe unde e
am o gramada de prieteni.bine sa nu exageram.prieteni am doar cativa, amici sunt mai multi.incerc sa ma inteleg cat mai bine
nu am plecat pana acum din tara, dar o voi face la vara, deci nu pot spune ca am una preferata. oricum ceva caldbig grinbig grinbig grin
nu am nicio parerea.ink nu te cunosc si cred ca e prima intrebare la care. ti raspund.insa presupun ca esti o fata de treaba
am avut, dar n. o spunbig grin
am 2 cainiwinking
muzica, dansul, si plimbarile luuungi:X:X:X
let's thinking...nu stiu ce sa zic acum
da, dar nu pot spune ca a fost ceva placut sau neplacut. pur si simplu s. a intamplat, insa am regretat dupa, atat iti pot spune
nu e vorba de curaj, dar nu ti. l pot lasa pentru ca aici intra mii de oameni si nu prea stii pe mainile cui ajungebig grin
pa pa.

| eubahhh explică:

Incep eu sa vedeti ca am curajtonguetonguetongue

1. buna kiss
2.Larisa
3. 16 ani 18. iunie. 1993
4.gemeni
5.Romania-Arad Belgia-Charleroi
6. dap normall o gramadalove struck... ff bine dar nhaa ne mai certam din cand in candtongue
7.Romanialove struck...in Romanialove strucklove strucklove struck! mi-e dor de tara meacrying
8... ziceti voiiitongue
9. n-am chef sa ma gandesc acum! ma doare capultongue
10.pestitongue fara nume laughing
11. dansul love strucklove strucklove strucklove struck ador sa dansez
12.nu-mi dau amintiri mie laughing
13. upsss dap de 2 ori recunosc acumblushing! oribil! regret si acum (a trecut un an si jumatate
14. dap normall tongue you_xs

va las pe voi acum tongue

| Andromedda a răspuns:

1 wave
2 Patricia, unii imi zic Vali.(de la Valeria)
3 20 iulie 1996(Sf Ilie big grin)
4 Rac
5 Un orasel de langa Tg mureshee hee
6 Am putini da' bunihappy
7 Japonia. Japonia si Africa.
8 Nu mi-am facut inca o parere despre tinebig grin
9 Nu pot sa imi amintesc acum...
10 Caine-Lilo
11 Stau la calc, cant la pian, desenez, mai citesc...hee hee
12Nu prea am inspiratie...big grin
13 -
14 Patricia_toma ...de ce sa nu am curaj? De asta s-a inventat ignore-ul.

| amc a răspuns:

1.Salut
2.Mariana-Cristina
3.Am 14 ani si sunt nascuta pe 17.aug.1995
4. Leu:X
5.Romania-Tulcea
6. Da am priteni si mha intzleg foarte bine cu ei
7.Franta-Paris sauU. S. A.- in New York, Los Angelesoh go onetc
8.Nu te cunosc ink...sa-mi fac o parere despre tinetongue
9. Da am avut multe intamplari neplacutetonguedar nu le zictongue
10.Caine-gymy si Pisica-mishulove struck
11. Da am...muzica...inotullove struck
12.:*
13.NU
14.Nutongue

| Aries90 a răspuns:

1. Salut b-)

2. Maria Aurora happy

3. 15 ani, pe 23 octombrie 1994

4.Scorpion

5.Suceava

6.Foarte multi amici, dar prieteni buni putsini

7.As vrea sa calatoresc cat de mult posibil. Sia m o obsesie cu Marea Britanie big grin

8.Nu te cunosc. :-s

9.Multe.

10. o pisica: Fulgutsa si un motan:Felix big grin

11.Citit, dans, iesit cu prietenii, scris, design

12.Crede`ma ca nu stiu textuletse dinalea pentru oracol big grin

13. Da. Neplacut straight face

14.Am dar nu demonstrez whistling laughing

| Viuvi a răspuns:

1. Buna!
2.Florina...prefer florry [:p]
3. aproape 16 ->19/03/1994
4.Pesti
5.Ploiesti
6.mda...putini da buni [big grin] foarte bine!
7.India / India, Egipt si as vrea sa ajung si prin Ierusalim [tongue]
8. o necunoscuta ca toti ceilalti [hee hee] glumesc [>big grin

| BlueByte a răspuns:

Wazzzzaplaughing
ichim
30 iulie 1993
leu
Berlin
fff multi, cam 160 de prieteni adevarati
Germania e preferata mea.as vrea sa merg in Tailanda
Esti draguta
Pisica - Monster
Pasionat de informatica si tehnologie
charles_salvadore_luciano@yahoo.com

| RooN a răspuns:

1. Buna Dimi:)
2.Valy
3. 19 si data 6 aprilie
4.Berbec
5.Gr
6.Da.Destul de bine:P
7.Franta. Polul sud sau nord
8.Nu te cunosc destul de bine incat sa imi pot face o parere:D
9.Mai multe dar nu umplem pagini cu povestiri;))
10.Nu am:(
11.Electronica.NAvomodelism.aeromodelism si altele
12. http://www.youtube.com/watch?v=CMTHLJE0oXQ
13.Da.Bine in momentul acela rau cand a aflat:))
14.Valy123456789@yahoo.com

| Bogdana a răspuns:

. Buna, 2.Bogdana,3.14ani.27.10.1995,4.Scorpion,5.Bacau,6.da,foarte bine, 7. Da mi-ar placea sa merg in Spania si Norvegia, 8. Din pacate nu te cunosc:-(, 9.Da.am avut, d.ar nu vreau sa-mi amintesc, 10. Un caine, Cookie.11.Hobby? da: tot ce ma face sa ma simt bine, Arte martiale, muzica, mess, 12.Imagineaza-ti va viata ta este un caiet iar paginile sunt zilele, nu lasa nici o pagina goala pune suflet in ceea ce faci ca la final rezultatul sa fie multumitor, sa te simti mandra de tine. iar lucrurile simple iti dau satisfactie.nu cele sofisticate... bucura-te chiar si la cel mai mic rezultat facut corect cu suflet, nu cere prea mult de la viata pentru ca s-ar putea sa fii dezamagita.Nu uita: umple fiecare pagina din caiet cu succese, imipliniri tot ce e mai bun, sa nu lasi nici una goala!, 13.Nu,14.Daca il vrei trimite-mi un mesaj pe privat.winking

| Helvete a răspuns:

1- Hi!
2- Alina
3- 15 ani. 12 Decembrie 1994
4- Sagetator
5- Ploiesti
6- nu am prieteni
7- nu am o tara preferata, dar as vrea sa vizitez China, Japonia, Egipt, SUA si Marea Britanie
8- nu stiu, nu te cunosc
9- placute nu prea am, dar neplacute: o multime! Una a fost atunci cand am avut telefonul confiscat la scoala pe nedrept... Dar l-am recuperat destul de usor.
10- nu am, din pacate
11- muzica, role, citit, filme, desen, scris, fotografie, etc.
12- no idea thinking
13- nu s-a intamplat asta
14- imi pare rau, dar nu las ID-ul big grin

| dya a răspuns:

1.Boonakiss
2. Dya
3. 14 ani pe...dec.95
4.Sagetator
5.Romania
6.Am si ma inteleg minunat cu unii din ei
7.pai...Anglia, as vrea sa merg in Canada...Franta, spania
9.am avit dar nu imi mai amintesk
10.papagali...rikki si didy
11. designer-ul pe pc...site
12. Iubeste prietenia
Dar nu o arata
Caci ea va fi aceea
Ce te va trada.
13. nuhhh
14...nu prea amtongue

| anda1313 a răspuns:

1.Ceau.2.Anda. 3.peste 25,. -, 4.rac, 5.Arad,6.nu, momentan nu mai am deloc, 7.Romania, Franta, 8.inca nu stiu, nu m-am uitat pe profilul tau, o parere nu se face asa usor, imi fac greu o parere despre cineva.9.Amintire placuta.Am primit o floare pe strada de la un necunoscut (probabil ca trebuia sa se intalneasca cu prietena care nu a mai venit). Amintire neplacuta. Am picat examenul cu 4, 49, il treceam daca aveam 4, 50. 10, nu am animal de casa. 11. plimbarile pe mal, cat mai lungi, discutiile interesante, 12. saruturile de la X (asta da amintire care o sa ma urmareasca o viata intreaga). 13.nu,-, 14.nu-

| BeetleJuice a răspuns:

1 sall
2sunt florin
3am 12 ani si sunt nascut pe 27 m1i 1998
4 sunt gemeni
5sunt din bucuresti
6am prieteni si ma inteleg foarte bine cu ei dar nu pot sai numar
7imi place romania si in plus as vrea sa merg in america
8la 8 nu stiu ce sa spun
9nu prea am intamplari placute/neplacute
10am un caine si doua pisici pa caine il cheama negrutu iar pe pesic mitsi si pe fisa o cheama puma
11nu am hobiuri
12nu avemi amintiri va rugam sa reincarcati
13 n-am prietena
si 14 am curaj sati las idul meu ieste sflorin2007

| NoNameToday a răspuns:

1.HELLO!
2.Andreea
3. 15 ani. 07. 12. 1994
4.Sagetator
5. Dambovita
6.Da.nu le stiu nr, oricum nu se numesc prieteni.de fapt.am o singura prietena adevarata.restul`...
7.Grecia.As vrea sa calatoresc prin America
8.Pai deocamdata niciuna, nu ne-am mai "intalnit" pe site.big grin.cred.thinking
9.Am avut mai multe, dar imi e sila sa le spun acum.sad
10.Pai am papagal(coco), pisica(Tomitza) si caine(Frida)
11. Dansul inseamna totul pentru mine.:X
12. N-am inspiratie la ora asta.cand o sa imi vina, iti scriu.big grin
13.Nu
14. DA, daca vrei iti las mesaj.happybig grin

| ruxybelle a răspuns:

1. Aloha
2. Ruxandra(Ruxy)
3. 12 aug 1997 (calculeaza singura cati ani am tongue)
4. Leu
5. Bucurestiwinking
6. Am 152521447 de prieteni love struck foarte bine ma inteleg cu eiwinking
7. Franta, Croatia, Belgia etc :X... as vrea sa merg in Japonia :X
8. Nu te cunosc big grin
9. Am avut multee... si placute si mai putin placute (nu stau acum sa scriu romane)
10. Nu am
11. Dansul, Cantatul, Patinajul Artistic, shoppingul, etc :X
12. ete na laughing acum vrei si amintiri laughinglaughing le pastrez pentru. mai tarziu tongue
13. NU :X
14. uite ca nu il las tongue

| Яùxsi a răspuns:

1. buna!

2.Roxi

3. 15 anisori, 21 ianuarie 1995.

4.varsator.

5. Bucuresti

6. da, foarte multi love struck si ma inteleg bine [dar nu stiu cati dintre ei sunt adevarati]

7.pai thinking as vrea in Grecia, Italia si Franta.

8.de treabahee hee imi plac astfel de intrebari. big grin

9. da day dreaming ogramada.si placute si neplacute, dar nu pot sa le spun acum.

1o.am un caine pe nume Grig, o pisica pe nume Kitty si un papagal pe nume Coco. love struck

11.imi place sa ma plimb cu rolele, sa dansez, sa cant.

12.zambeste, roxi te iubeste laughing

13.nu

14.nu, pentru ca in urmatoarele 5 minute o sa am tot TPU in lista laughing

| Antonimu a răspuns:

1. Buna big grin

2. Alyn tongue

3. Secret smug

4.Berbec b-)

5. Voluntari/Pipera happy

6. Da, bine tongue

7.America, statul California happy

8. Sincer, nu te cunosc big grin

9. 3 accidente cu motocicleta, piept spart, bazin fisurat, picior zdrobit sad

10. Pai eu stau singur si nu pot sa cumpar un animal, poate cand o sa ma insor si o sa aiba cineva grija d el happy

11. Motociclism, Cantat, Mixat, Mers la petreceri big grin

12. kiss & hug :*

13. No Way!

14. Da, am curaj, dar daca vrei ti-l dau p privat happy

| al3utzu a răspuns:

1. buna. ce mai faceti?

2.alex

3. 12 si 24. 06. 1998

4.rac.

5.romania-bucuresti.

6. 10 si ne intelegem foarte bine.

7. spania, brazilia, italia, franta si turcia. madrid, barcelona, rio de janeiro, roma, paris, ankara si istambul.

8.mai vorbim pe mess.

9.placuta=cand am intrat in vacanta.
neplacuta=can am inceput scoala...

10. un perus, il cheama roko.

11.iesiri cu prietenii...

12.pe mess.

13.nu.

14.alexblue98