| candydream a întrebat:

A incepu vacanta si chiar ma plictisesc vreau ceva de facut in aer liber Imi puteti da niste idei va rog?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Avand in vedere ca avem parte de un soare generos, poti merge in fiecare zi la bazin, plaja. Poti iesi la un suc pe terasa, poti face plimbari in aer liber.

3 răspunsuri:
| alexutsuuu a răspuns:

Mergi la gratar, la parlit:d, la suc----

| Dizzydizz a răspuns:

Te plimbi cu rolele, cu pr la shopping ew stiu

piscina:X

| iuliaoprea a răspuns:

Te sfatuiesc sa apelezi la Palatul Copiilor sau la Scoala Populara de Arte. La noi in Constanta se fac tot felul de activitati interesante. Unele la care nici nu te asteptai- uite aici http://www.palatulcopiilorcta.ro/ - Horticultura
- Electronica
- Chimie
- Constructii Electronice
- Matematica
- Navomodele
- Informatica
- Pictura
- Pictura-Gravura
- Taraf
- Dansuri Populare
- Dans Modern
- Canto-Muzica Usoara
- Teatru Scolar
- Arta teatrala
- Ceramica
- Ceramica-Modelaj
- Fanfara
- Cultura si Civilizatie Ro
- Cultura si Civilizatie En
- Fotbal
- Baschet
- Sah
- Inot
- Educatie pentru Cetatenie Democratica

Cunosti multa lume, e foarte distractiv si ai f multe de invatat. Toate se predau in asa fel incat sa iti placa. Pun pariu ca nu o sa regreti! Mai ales ca iti folosesc pe viitor.

Întrebări recente