| introduaicinumele a întrebat:

A meritat sa stau vreo 1-2-3 ore sa fac asta? http://www.youtube.com/watch?v=ANQE22GOQ80 (plz daca va place Subscribe si un like si daca se poate un comentariu de genu super tare:) )
Exista un program de facut animatii (mai repede) in afara de macromedia, pivot si photoshop?

Răspuns Câştigător
| Alex3 a răspuns:

Pentru inceput, da, bravo tine-te de treaba. nu o sa regreti.

3D Studio Max, intre pe creativemonkeyz (cei care fac Roboti) si au tutoriale misto, invata-le n-ai ce pierde.

2 răspunsuri:
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Ce e ciudatenia aia? fara suparare dar nu, nu a meritat straight face

| Timee೩ a răspuns:

Buna Laur.Sincer nu a meritat.Nu am inteles nimic din ce era acolo. Poti sa incerci cu piknicwinking