| davidtm a întrebat:

A nebunit lumea cu numele asta janin janette.
despre ce e vorba sa-mi explica si mie cinevalaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint perioade cind nume vazute prin filme devin "la moda". Ai sa intilnesti mii de copii nascuti in acelasi an si care poarta acelasi nume din cauza modei. Janette nu este decit Ioana frantuzit.

6 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

Deeeeeeeeeci Janin Janette este o tipa de pe Facebook care s-a filmat dansand pe melodia Tranquila (poti sa cauti melodia pe youtube, la comentarii se scrie numai de Janin).
Cauta pe Facebook :Janin Janette

| xPuffy a răspuns:

Sunt de acord cu Benessere

| kilgharrah a răspuns:

Sincer chiar ma intreb si eu cuma a ajuns asta atat de populara insa din cate stiu a demonstrat de cateva ori ca ea fiind doar o parasuta in adevaratul sens al cuvantului si daca vrei sa stii mai exact iti dau eu o poza.

| Twixuutz a răspuns:

@Kilgharrah Stii tu exact ca Janin e o parasuta? Ai controlat-o tu? M-am saturat sa vorbiti de toata lumea cand nu stiti absolut nimic despre ei si de la un video sariti imediat cu concluzii! Fata e super de treaba. O cunosc destul de bine si e fix opusul la ceea ce vorbiti voi. Va dau un sfat " Nu judecati cartea dupa coperta! "

| xAnonimusss a răspuns (pentru Twixuutz):

Nu e doar un video :))) uite, ta*fa s.a dat singura de gol si ii place sa fie cunoscuta drept o c*rva. si nu vb in necunostinta de cauza, k si eu o cunosc pe ta*fa aia.

https://www.facebook.com/....../photo.php

| xAnonimusss a răspuns:

De fapt Janin Janette este o mare ta*fa pe care o cunosc. e plina de arfe, e a dq de urata si asta este contul ei de facebook : https://www.facebook.com/janin.janette

A ajuns populara pentru ca i-a supt-o la unu si ala si.a dat drumu in ea..Chiar ea a recunoscut, proasta :)) vezi poza aici : https://www.facebook.com/....../photo.php