| MBG a întrebat:

Acum 2 zile am dormit cu gatul stramb (s-au cum s-o zice) si chiar si acum ma doare ingrozitor...

Cum as putea sa scap de durere?

FUNDITA + VOT

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti sa faci nimic doar sa astepti in 2-3 zile trece durerea treptat.

| MBG explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri...dar mi-a spus cineva ca e posibil sa-mi fi sucit vreo vena si de aia ma doare...Si mi-a spus ca a avut si el la fel si dupa o saptamana mi-a trecut

| Abadonna a răspuns:

Incearca sa iti rotesti capul, sa il misti poate astfel se va mai relaxa musculatura gatului.
Daca nu iti trece da-te cu un unguent antiinflamator gen Ketonal sau Fastum Gel.
A, si mai poti incerca sa iei un Antinevralgic ceva ( am avut si eu odata problema asta si culmea este ca in 2 ore mi-a trecut...ma durea atat ceafa dar imi si pulsa ceva in cap cand ma miscam, nu cred ca era din cauza ca am stat stramb dar poti incerca ).
Partea care ar trebui sa te puna pe ganduri este : de ce nu ti-a trecut pana acum? Mai ia niste vitamine sau ceva gen Centrum deoarece faptul ca nu iti trece o inflamatie din aceasta banala inseamna ca ai lipsuri de Ca si altele de genul.
Sanatate!

| LovellyAngel a răspuns:

Roaga pe cineva sa îți facă un masajhappy

| LoveAgain a răspuns:

Fa exercitii cu capul asa usorwinking si o sa treaca tongue