| olteanu94 a întrebat:

Acum 7-8 ani am vazut pe TVR1 un film frantuzesc (cred, dar nu sunt sigur ) stiu ca la final a scris :"Ati urmarit filmul FIRUL ARIADNEI". Mai stiu ca era o transpunere moderna a mitului lui Tezeu, tin minte un copil tinut in lanturi in pivnita de catre mama lui (din nou, nu stiu sigur daca mama, tata, matusa sau altcineva), imi mai amintesc ca personajul principal folosea 3 zaruri ca sa decida daca omora pe cineva.
Vreau doar sa stiu daca cineva stie cum se numeste( am cautat Firul Ariadnei pana mi-a venit rau), sau orice alta informatie despre acest film. Mentionez ca eram un amarat de copil pe atunci si nu am bagat de seama mai multe. Va rog, daca stie cineva ceva in legatura cu acest film sa-mi raspunda.
Dau funda si tot ce se mai poate da!

1 răspuns:
| Al3csandruta a răspuns:

Depinde pe ce siteuri ai cautat! Incearca sa cauti si pe filme online gratis subtitrate sau pe filme-net.com
Succes!

Întrebări recente