| CreațaMăăă a întrebat:

Acum sunt foarte trista.Imi puteti spune niste bancuri, glumite sa ma mai inveselesc? multumesc

3 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Bancurile nu te ajuta

Daca te uiti la animeuri, cauta Funny Animes sau Comedy Animes

Daca te uiti la filme, stii deja...

Chiar si asa nu te ajuta prea multhee hee chiar daca razi dupa ce trece revii la acelasi sentiment.

Eu unul ma afund mai tare si peste 2-3 zile ma simt mai bine happy

Iti dau o melodie cu un videoclip anime trist sa vezi ce inseamna melancolie adevarata laughing

| dianaaaaax a răspuns:

Pentru ca se apropia Pastele, Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, cadou pentru Bulisor.
- Domnule, zise stewardesa cea urita si batrina a Taromului, nu e voie cu animale in libertate in avion!
Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, si, din lipsa de timp si neavind bagaj de mina, ascunse puisorul in slitzul pantalonilor si urca inapoi in avion. Locul lui era linga o calugarita tinara si frumusica.
De atita uitat la buzele ei proaspete, adormi Bula cu gindul nu tocmai curat la ea.
Deodata, puisorul iese din pantalonii lu' Bula, scoate capul prin slitul desfacut si incepe sa piuie. Calugarita speriata incepe sa-l zgiltie pe Bula:
-Scoala domnule, scoala repede...
Speriat, Bula tresari uitindu-se in toate directiile:
-Ce e, unde, ce...ce s-a-ntimplat!?
Zise calugarita:
-Domnule, eu nu am deloc experienta in acest domeniu, dar am impresia ca
vi s-a spart un ou!

I:Cum s-a numit soacra lui Adam?
R:Adam nu a avut soacra. El traia in paradis.

Merg un matematician si un cioban fara nici o clasa pe un deal si la un momentdat vad o turma de oi.Mno incepe ciobanu' sa numere 2, 5, 7, 13, 289 de oi.Matematicianu' ramane uimit cum de a numarat asa repede.Mai merg putin mai vad o turma si incepe iar ciobanu' sa numere 5, 8, 15, 364..mno aici is 364 de oi, mai merg putin si iar vad o turma de oi, iar incepe ciobanu' sa numere 2, 5, 10, 21 mno aici is 729 de oi.Matematicianu' ramane masca si il suna pe un prieten, iti zice cele intamplate si ii spune:Ma fa orice numa afla cum dracu numara ata asa repede si ajuta-ma numar si eu asa repede.Mno incearca astia dar nu le iese nimic. Dupa un timp matematicianu' ii zice ciobanului:
-Ma ciobane, zi-mi si mie sa nu mor prost, cum doamne reusesti sa numeri asa repede oile!
-Pai numar picioarele si impart la 4!

Maria spala linistita rufe pe malul raului ...Deodata o stanca se desprinde din munte, cade peste Maria si o striveste. Ion priveste in scarba scena si spune: - Alta masina de spalat distrusa de calcar...

Era Ion afara, suparat ca Maria nu-l iubeste; se duce la pescuit si prinde un pestisor mic, auriu, dar fiind prea mic il arunca inapoi in apa. Pestisorul iese din apa si spune:

- Pentru ca m-ai salvat, iti indeplinesc 3 dorinte.

Ion se gandeste si spune:

-Uite, vreau o casa pe dealul ala.

-Bine, s-a facut.

-A doua, vreau ca Maria sa ma astepte goala in dormitor.

-Bine. Si a treia?

-Vezi calul ala de-acolo, vreau sa o am cat ala.

-Bai, esti sigur?

-Da.

-Bine.

Se duce Ion acasa, o gaseste pe Maria goala, isi da jos pantalonii, ajunge la chiloti, ii da jos si Maria lesina. Calul era... IAPA! laughing