| Ada233 a întrebat:

AJUTOR! Toate programele mi se deschid in Notepad şi mai merge doar Chrome crying si mess. nu c-as face alt ceva dar ma enerveaza. FUNDOI!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un System Restore si da timpul inapoi anteior problemei tale. Intra in start->run ->system restore.

| Ada233 explică (pentru neluL):

:o A mers big grin Mi s-a sters google chrome.dar am gasit eu cum sal reinstalez happy Mersi! Papa wave

| neluL a răspuns (pentru Ada233):

Stiam ca o sa-ti dispara ultimul program dar nu era greu de reinstalat. Cu placere! bye, bye wave

| Ada233 explică (pentru neluL):

Poi dadeam pe el si scria ca trebuie reinstalat

| neluL a răspuns (pentru Ada233):

OK!

| OoRadU a răspuns (pentru neluL):

Mah
ajutor nu stiu ce sa fac
si eu am la fel problema

| neluL a răspuns (pentru OoRadU):

SYSTEM RESTORE (RESTAURARE SISTEM) - click dreapta pe my computer > proprietati > advanced system settings > mergi pe tab-ul system protection > click pe > system restore > urmeaza pasii.
System Restore iti da timpul inapoi la o data anterioara problemei tale. Data o alegi tu din acea lista care iti apare la pasul 2 si trebuie aleasa inainte de a avea aceasta problema, de exemplu daca problema ai avut-o azi, alegi data de ieri sau cu 3-4-5 zile in urma (cand ai instalat ultimul program). Atentie: ultimul program o sa dispara si trebuie reinstalat.
Succes!

13 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Downloadeaza fisierul.zip de aici: media.askvg.com/downloads/2008/03/Fix-EXE-File-Problem.zip
Extrage-l si instaleaza fisierul din el.
Daca mai ai probleme contacteaza-ma, mult noroc!

| Ada233 explică (pentru Slavian):

Gata Run»Yes»Yes»Ok thinking Trebuie sa dau rest?

| Slavian a răspuns (pentru Ada233):

Da-i un restart si vezi ce se intampla, daca nu ai rezolvat, voi incerca sa te mai ajut cu solutii noi.

| Ada233 explică (pentru Slavian):

Bn te contactez apoiwinking

| Ada233 explică (pentru Slavian):

Nu. La fel

| Ada233 explică:

Nu mergee.

| Ada233 explică:

Not.