| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

ALOHA! intrebare simpla, pentru. orice varsta.Luni mai de dimineata, voi avea parte de ora de romana.Profesoara ne-a zis ca fiecare sa alegem un joc pe care-l vom juca, ea ducandu-ne in parcul de langa scoala sau in curtea scolii.Nu am nici o idee, voi?(sunt clasa a 9a, mate-info, Loga)

Răspuns Câştigător
| onusha a răspuns:

Carti de joc,remi, fazan,tomanap,spanzuratoarea, tine minte cuvintele, sah sper ca te-am ajutat funda?batting eyelashes

0 răspunsuri:
Întrebări recente