| Agenta004 a întrebat:

Am auzit ca s-au deschis in Bucuresti niste magazine unde poti duce haine vechi si iti da un voucher pentru a-ti cumpara haine noi. Stie cineva unde pot gasi magazinele astea?

Răspuns Câştigător
| neaivan a răspuns:

Firma este H&M. Poti duce de persoana maxim 2 sacose de haine (de ori ce fel ) si primesti un vaucer de cinci ron pentru o sacosa de haine. Vaucerul poate fi folosit la cumparaturi de Minim 40 ron.

1 răspuns:
| BSwwatch a răspuns:

Este o super initativa ac celor car fac gestu lasa, ma rever la copanii si persoane, toate hainela donate oarecum ajung la saraci, nu cred ca inapoi in magazin happy