| Cristian2003 a întrebat:

Sunt in magazinele din Bucuresti tablete la 200 ron dar care merg si bine? Si daca sunt in ce magazine pot gasi?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 200 de roni nu ai sa gasesti tableta performanta.Sa mearga si bine.

| Jipa95 a răspuns:

La 200 lei, tableta buna si performanta nu exista. Sau exista alea chinezesti de te tin cateva luni. Sfatul meu este sa mai pui deoparte macat 100 lei, sa stii ca ai facut o treaba si iti vei lua macar o tableta buna, gen utoq i700 care este o tableta de nota 1000!

Bft!

| SonicAndrei a răspuns:

Tableta asta mi se pare acceptabilă din punctul de vedere al performanței și se încadrează în preț: http://www.emag.ro/......D887QBBBM/
E dual-core de 1, 5 GHz și are Android 4.4 (cel mai nou), deci e o tabletă nouă făcută pentru bugete extrem de mici. Bateria e mică, deci va trebui să o încarci cel puțin o dată pe zi. Tableta pare bună și elegantă, dar nu performantă (adică nu vor merge toate jocurile perfect). Mergi la un magazin eMAG din București și întrebi dacă mai au pe stoc și când vor mai aduce (e eMAG, nu va dura mult).

| PreaTareღ a răspuns:

La 200 nu o sa gasesti

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1vWiqly e o oferta foarte buna

| Alequandra a răspuns:

Nici o tableta de 200 de roni noua nu merge bine

| ZeXcKEReS a răspuns:

La 200 de lei tablete performate gasesti doar la mana a doua inceara pa olx.ro sau okazii.ro

| hiImAdam a răspuns:

Second-hand non hand new but old is a new iphone or adidas, trust me

| IoanaElena1994 a răspuns:

Uite aici o tableta buna
http://bit.ly/1nX6MGi