| cFlorin a întrebat:

Am cumparat o cartela Orange de 5 Euro care imi da automat o extraoptiune.Nu doresc asa ceva... eu vreau credit.Cum fac? Ce sa fac sa am cei 5 Euro? FUNDA

5 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Tie iti da creditul, dar se activeaza automat extraoptiunea, este mai bine asa. Ai creditul si minute si mesajewinking

Răspuns utilizator avertizat
| LigiMe99 a răspuns (pentru cFlorin):

Pai ai si credit, creditul e acolo, nu se duce nicaieri, si daca nu vrei extraoptiunea, foloseste-ti telefonul ca si cum nu ai avea-o!

| essther19 a răspuns:

dacă în loc de minute vrei credit, trimite, după activarea cartelei SIM,
SMS la 321cu textul CREDIT, iar minutele şi mesajele vor fi înlocuite cu 5 € credit; vei primi creditul
dacă trimiţi mesajul imediat după activarea cartelei şi dacă nu ai folosit deja din minutele şi mesajele incluse în opţiune

| Cool_Crystyna_1972 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu imi mai da creditu am pus o intrebare va rog sa imi raspundeti tongue