| DenisIonut01 a întrebat:

Am dat azi din nevointa peste o emisiune pe kanalD se numea clejani si evident erau clejani. Cine imi poate spune emisiunea e mereu pe kanalD? daca da cand e si la ce ora? multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://www.kanald.ro/Emisiuni/Clejanii/
de aseara da in reluare in locul emisiunii aventuri in panama ceva de genu.
O zi frumoasa sa ai:)

| DenisIonut01 explică (pentru caramela):

Din moment ce esti experta TPU nu cred ca mai ai nevie de funda, dar o meriti! Multumesc! sa ai si tu o zi frumoasa tongue

| caramela a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eu iti multumesc si raspund cu drag atunci cand pot si stiu ca pot ajuta, cat despre fundite, as fi ipocrita sa nu recunosc ca e o satisfactie ca munca/efortul meu face bine cuiva si imi e rasplatita, dar nu alerg dupa ele, la inceput nici nu stiam despre rolul lor, ajut cu drag, si asa mai uit si eu de durere/necaz etchappy
O zi minunata si frumoasa sa aihappy