| SweetCandies a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi. 1)Daca un avion s-a prabusit la granita dintre Romania si Bulgaria, unde sunt ingropati supravietuitorii? 2)Cate tipuri de animale a luat Moise pe arca?
Primul raspuns corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| andreyutzzu3 a răspuns:

1) De ce sa fie ingropati supravietuitorii?
2) Niciunul. Arca era a lui Noe happy

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Supravietuitorii nu au de ce sa fie ingropati acum, o sa fie cand o sa moara.
2.Moise nu a fost pe arca, cel cu arca este Noe. Numai bine!

| Wellfun a răspuns:

1.Niciunde. Ingropam supravietuitorii? big grinbig grin
2.Niciun tip.A fost arca lui Noe, nu a lui Moise.

| SweetCandies explică:

Nu vroiam sa spun morti.

| Biankka a răspuns:

1)supravietuitorii nu se ingroapalaughing
2)niciunul! pentru ca nu a luat pe arca ci in arca!

| TheBoxer a răspuns:

1. Vroiai sa spui morti ...sunt ingrupati unde decid rudele acestora
2. Poate Noe.In Biblie scrie ca a luat cate o femela si un mascul din fiecare sprecie... funda big grin?