| Ady_6113 a întrebat:

Un avion se prabuseste pe granita dintre bulgaria si romania. Unde sunt ingropati supravietuitorii?

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Abia aştept să-i văd cum ţipă supravieţuitorii când o să îi îngropăm de vii b-)

| Pralină a răspuns:

La mama ta sub pat!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Shitty.Question.

| LittleSue a răspuns:

In origine

| CoffeeTIME a răspuns:

în chiloţii lu mamaie

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Ce rahat de întrebare. Ceva mai original nu aveţi?

| CrazyUser a răspuns:

Poi daca sunt supravietuitori nu ii mai ingroapa! Si ceilalti au murit inecati.big grinfundita?

| PandaisHere a răspuns:

Tot pe granita rolling on the floorrolling on the floor

| PandaisHere a răspuns:

Am mai citit inca o data intreb laughing si acum mi-am dat seama ca e capcana laughing rolling on the floor

| Emmy_4970 a răspuns:

Pai in spital e ca si cand ai muri daca esti in bulgaria ai grija la papuci