| luana4660 a întrebat:

Am fost in aproape tot orasul sa vad daca pot sa ma angajez ca sa dau pliante insa toate locurile sunt ocupate. As vrea sa ma angajez undeva, sa fie ceva usor de facut, am 18 ani. In casa nu am ce sa fac, nu am prieteni cu care sa ies, cred ca o sa intru in depresie. ce as putea face ca sa scap de starea asta?

2 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Dc nu incerci la un magazin d haine dintr-un mall? nu e mare lucru trebuie sa aranjezi cateva haine si sa fi atenta sa nu fure niemenea nimicawinking

| anonul a răspuns:

Gaseste-ti o gagicawinking Iar daca vrei slujba...incearca sa te angajezi ca vanzator la un magazin sau Mall, da' oricum slujbele astea mici nu-ti aduc prea multi bani sad