| Alexandru100 a întrebat:

Am metin2 mondial, iar cand intru pe orice ch, bag datele de logare, imi scrie ca ma conecteaza si ma scoate imediat afara. Cesa fac ca sa mearga?

4 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Eu nu am mt2 mondial dar asa se intampla pe orice mt2. daca te scoate repe afara inseamna ca ai o problema la mt2 dar nu-mi dau seama care...

| razvan1305 a răspuns:

Deci iti zic daca imi dai fundatongue Contu e blocat d lag. Intru selectezi caracteru si t da afara. stiu. intra in joc la orele tarzii ale seri sau pe la 6 dimineatas. e de la jucatori sunt jucatori codati care fac lag cat 10 jucatori normali si cu atta lag si cu magazine si restul se blocheaza caracteru daca il lasi in zone cu multa lume. singura metoda e sa intri cand e putina lume eu l-am debloc p a meu la 6 dim. intra pe la 5 si mere sigur.inca un sfat nu da log out cand esti pe cal sau in centru orasuluitongue da fundita ca e razpuns valorosbig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schoatel din nou eu asa am facut si merge suter:d

| raresee a răspuns:

Creaza alt cont