| Vexio a întrebat:

Fundita!
Deci cand intru in mondial mt2 pe orice ch ma scoate
deci introduc datele mele la login apas enter
imi zice ca se conecteaza la sv si mai nu stiu ce zice da la ultima propozitie ma scoate(nu ajunge sa ma dea la lista cu caractere)
Pur si simplu imi scriu datele imi apar propozitiile alea 3 si ma scoate dc

12 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Eh da:)))))))) de fapt s-a inchis sv;) :)) acum sv se numeste valmondial si site-ul este www.valmondial.fr;) sper ca ti-am fost de folos :P

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Joaca doar Metin 2 RO si scoateti hamachi, reinstaleaza Metin-ul

| Vexio explică:

Nu merge-.- l-am reisntaat(metinu) am dezisntalat hamachi si meitn2 ro nu joc

| Vexio explică:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai clientul nou, asa face, pur si simplu dai proprietati pe ultrafun2ch1. exe, ultrafunch2. exe... si dai compatibility, la compatibility mode bifezi run this program in compatibility for : alegi din lista Windows98/Windows Me, apply, ok si gata, merge. Sper ca a fost de folos sfatul meu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge contul pentru ca GM a dat ban chat la cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac nu mere acolo dai in folderul respectiv pe fun sau ultrafun ch2 1 3 4 si dac nu merge sigur ai primit ban happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e mata proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mai face la fel va rog frumos daca vreti sa ne jutati ai am facut cu windows98/windows ME si nu merge nici asa ma imi bag datele scrie ca se conecteaza si cand sa ma bage la caractere ma scoate din tot jocul si imi zice o fereseatra cu keed bloking unblock si nu mai stiu ce va rog ajutati-ma care stie straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa-si faca ubdate

| ionut2000bz a răspuns:

Poi incearca sa setezi rezolutia daca nu incearca sa iei noul client