| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Am nevoie de ceva hobby-uri noi. Ce mi s-ar potrivi?
-am 14 ani
-locuiesc la tara

Care sunt hobby-urile voastre?
Vreau multe raspunsuri.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Muzica, dansul, jocurile, prietenii, cititul, uneori filmele.

| Medema a răspuns:

Cititul,actoria,retinut replici celebre,timbre,colectie de servetele,insectar,frunzar,pietricele,plantat copaci/pomi, ingrijit cactusi, bicicleta, free runnings, fotbal!

| NuAmGasitUnNume explică (pentru Medema):

Tu ce faci dintre toate astea?

| Medema a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Toate,mai putin fotbal, insectar si timbre!

Răspuns utilizator avertizat
| Alinna20 a răspuns:

Paai eu fac origami si quilling ...nu stiu daca te-ar interesa pentru ca nu este pe placul tuturor dar ai putea incerca!winking

| Sk1j4 a răspuns:

Mersul cu vaca la pascut.
Datu-n cap.
Mulsul oilor.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru Sk1j4):

Esti un prost.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru Sk1j4):

Oi fi eu de la tara, da sunt mult mai educat ca tine, magar.

| Sk1j4 a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Prost i copilu lu'mamica ta. Vorbeste frumos ca eu nu te-am facut prost.
Gandeste inainte sa pui intrebari banale si raspunsuri la fel.