| raduqu a întrebat:

Am nevoie urgenta de cateva idei. Am de spus in 5 randuri ce as face eu daca as fi un Shinigami ca in Bleach? Nu sunt un fan al serialului, dar am aflat cam ce este si in ce consta acest lucru insa tot nu am idee ce sa spun... Daca ma poate ajuta cineva va rog mult..

2 răspunsuri:
| RuNNeD a răspuns:

Okkk...
Nu stiu cine si de ce ti-a pus o astfel de provocare sau in ce consta sa spui in 5 randuri ce-ai face daca-i fi un Shinigami...
Ei bine, nu poti face multe daca-i fi unul laughing)
Incerci sa devii mai puternic, aperi seireitei, incerci din rasputeri sa devii un capitan, te lupti cu hollow...
Cam atat...

| raduqu explică (pentru RuNNeD):

Sper sa pot scoate ceva din asta laughing

Întrebări recente