| swordman a întrebat:

Am o barca gonflabila de la intex, challenger 3 si o folosesc la pescuit si nu pot sta in picioare in ea, as putea sa folosesc ceva ca podea? daca da, ce sa folosesc?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O placa din placaj, decupata.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ce doresti tu e riscant. Ai sa pici in apa cat ai zice "peste". In picioare stai pe yacht sau pe vapor... barcile nu-s gandite pentru asa ceva.

| dumea a răspuns:

In general lemn... dar ai grija sa-l slefuiesti bine sa nu spargi barca...

| Paiu_Edy_1992 a răspuns:

Ai putea incerca sa pui o placa de surf pe jos dar depinde si de cat echilibru ai tu...si nu inteleg cum ai putea pescui dintr-o barca gonflabila pentru ca daca bagi acu de la undita in ea s-a dus barcuta

| stiflercata a răspuns:

Decupeaza un placaj tego dupa barca si pune-l pe fundul barci si o sa poti sta in picioare