| xCascavaalProblemex a întrebat:

Am o intrebare despre SWEET FLIRT
Sune la inceput si imi spune un baiat ca trebuie sa-mi semneze un parinte o foaie de inscriere la scoala aia
Chiar trebuie de adevaratelea sa-mi semneze un parinte laughing laughing laughing

Funditsssa :* happy

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nu, trebuie sa te duci in clasa si sa faci rost de o agrafa o gasesti pe banca si te duci in oras la bazar sau ceva de genu unde iti faci o poza si gata.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu... este un joc online, care se joaca si fara aproarea parintilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,zice doar asa.

| ByByEly a răspuns:

Nu trebuie sa ti semneze parinti dar asa e jocul stiu pentru ca si eu joc

| xCascavaalProblemex explică (pentru ByByEly):

Care e numele tau? si adresa ca vreau sa te recomand ca prieten happy

| ByByEly a răspuns (pentru xCascavaalProblemex):

Numele meu e ByByEly

| WillowWoods a răspuns:

Nu tu, ci Castiel trebuie.
trebuie sa.l faci sa semneze foaia...

Întrebări recente