| xCascavaalProblemex a întrebat:

Am o intrebare, Oare de ce Martina Stoessel numai posteaza pe pagina ei oficiala de Facebook -- > https://www.facebook.com/MartinaStoessel?fref=ts

Funditsssa :* :)

7 răspunsuri:
| Martina5 a răspuns:

Nu e facebook-ul ei adevărat

| DolceKiss a răspuns:

straight face Pai eu una cred ca pagina aia e a ta si iti faci publicitate straight face In caz ca e chiar pagina Martinei atunci inseamna ca e ocupata si de asta nu mai posteaza straight face Are si ea viata personala, stii nu? Totusi inclin sa cred ca pagina aia e a ta straight face

| xCascavaalProblemex explică (pentru DolceKiss):

Ba nu e pg mea draga! Ca nu vezi de cand nu a mai postat!
Daca era a mea postam in fiecare zi dar ea nu a postat din decembrie 2012

| CoOlGirlz a răspuns:

Iti zic eu : Aceea nu este pagina oficiala a Martina Stoessel. De ce - pentru ca :
1. A postat in limba engleza iar Martina vorbeste limba spaniola, si este din Argentina.
2. Are doar 417 like-uri. Serios? Cauta pagini cu peste 10000 de like-uri

| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

Nu e Martina adevarata pentru nu tr sa scrie Martina Stoessel Tr sa scrie Martina Stoesselofficial

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns:

Nu e pagina officiala.Pagina officiala este https://www.facebook.com/TinitaStoesel?ref=ts&fref=ts pentru ca langa numele de utilizator are o bifa

| deny1230 a răspuns (pentru Vancea_Vivien_1998):

Nici aceea nu e pagina ei oficiala chiar daca are bifa si peste 2 mil de aprecieri.In primul rand nu e scris numele corect.In al doilea rand vezi ca scrie in partea stanga la sectiunea DESPRE ca acea pagina este official FAN page martina stoessel.Acea pagina nu ii apartine martinei e doar un FAN page.