| ciudatenia1 a întrebat:

Am o iubita si nu stiu ce sa fac fara sa stie asta Daca stiti va rog sa-mi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Probabil ca vrea sa faca ceva fara ca ea sa stie, altfel nu-mi dau nici eu seama ce vrea sa spuna

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o iubită şi vrei ca ea să nu afle că e iubita ta? Nu-ţi face griji, n-o să afle niciodată.

| Alandala16616923946 a răspuns:

Am citit întrebarea de 10 ori şi n-am înţeles ce problemă ai, deci... Ce? straight face

| AlinKun a răspuns (pentru Alandala16616923946):

Probabil ca vrea sa faca ceva fara ca ea sa stie, altfel nu-mi dau nici eu seama ce vrea sa spuna