| Never4ever a întrebat:

Am o mică problema cu metinul, este vorba de metin2RO. Deci.mă conectez (nume, parola ), imi deschide contul, cont pe care am 2 caractere : o șamanca și un sura.La deschiderea suraului"'nu e nici o problemă, mi-l deschide dar când apăs să deschid carcaterul de șamancă (caracterul principal) se încarcă puțin iar după se închide automat. Am reinstalat metinul de mai multe ori fără nici un rezultat pozitiv. Dacă m-ați putea ajuta v-aș fi recunoscătoare +fundă desigur.

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Vezi poate, samanca ta, e bugata. Roaga pe cineva din staff sa te teleporteze in oras cand intri. Intra pe mIRC Metin2.ro http://www.ogamenet.net/javaChat.php?game=metin2&cc=ro. Toate cele bune, Nerver4ever.

1 răspuns:
| Antonia30 a răspuns:

Poi, am avut aceeasi problema ca tine, tot la metin2Ro. Poti asteptate cateva zile ier daca tot nu merge inseamna ca ai o problema la calculator iar, de aceea programul nu mai merge. Uite-te ce ai downloadat in ultima vreme big grin