| OriginalHeart a întrebat:

Am o pagina pe facebook care se numeste Horror. si vreau sa fac un concurs.ce nume propuneti sa pun? dar premiul care ar trebui sa fie? astept pareri. funda

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nume Top-Horror, Super-Horror. Cu privire la premiu, depinde mult de ce buget dispui. Poate fi un telefon, o cartela, un tricou, etc.

| Romeo44 a răspuns:

Poti sa faci un concurs gen"Cum vreti sa fie numele paginii" sau "Ce lucruri vreti sa posteze pagina". Daca nu este un concurs mai special nu cred ca iti trebuie premiu.Bafta happy

| cristhine022 a răspuns:

Cel mai infricositor videoclip si premiu un film rar horor

| Marius_Antonio_1996 a răspuns:

Poti organiza ceva de genul"cel mai horror film " si premiul sa fie like la toate pozele si reclama. Sau ceva in genu.