| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Am o pagina pe facebook...Niste idei de jocuri?
Inafara de Elimina,Ghiceste, Spanzuratoarea

Fundita

Răspuns Câştigător
| Arianthe a răspuns:

Poţi să introduci şi fanii în jocurile tale, (desigur, dacă şi ei sunt de acord) de exemplu:
- Dă o vârstă fanei - pui o poză cu un/o fan/fană.
- Editează poza - postezi o poză şi le spui fanilor să o editeze într-un interval de timp (15-30 minute, o oră, 30-45 de minute)
- Cel mai frumos status - în acest joc le spui fanilor să creeze un status, iar cel mai frumos va primi o diplomă

Restul mai poţi căuta pe net/TPU, sau să îţi întrebi prietenele/prietenii. Succes! happy

2 răspunsuri:
| Negru_Florentina_1985 a răspuns:

The sims social, Criminal Case.

| ConcertOfMozart a răspuns:

Doua jocuri super pentru Facebook: Vector The Game si Fruit Ninja.