| SeeNobody a întrebat:

Am o pagina pe facebook [ comunitate ] si chiar nu stiu ce jocuri sa mai fac. Aveti idei? happy. Inafara de jocuri ca spanzuratoarea, elimina, ghiceste vedeta pentru ca astea le-am jucat deja de multe ori. As vrea ceva nou. Cel / cea care imi spune cele mai multe jocuri originale primeste Funda.

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

Ai putea sa spui un cuvant, iar restul sa dea o rima pentru el.
Ai putea sa incepi o propozitie, iar comunitatea sa o continue, cea mai frumoasa fiind postata pe chat.
Ai putea sa dai comunitatii o poza pe care sa o editeze, iar cea mai frumoasa fiind pusa intr-un album.
Sper ca te-am ajutat! Mult noroc cu pagina! :*

0 răspunsuri:
Întrebări recente