| Kiddu a întrebat:

Am o prietena care vrea sa fie animatoare in cluburi, are doar 16 ani. Poate?

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poate doar dupa ce implineste 18 ani.Pana atunci nu poate.happy

eileen
| eileen a răspuns:

Dupa 18 ani se poate. Dar chiar vrea sa fie amagirea barbatilor?

Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca mai asteapta inca 2 ani.

assiris
| assiris a răspuns:

Daca mai asteapta 2 ani sigur. Poate insa in acest timp sa-i mai vina si ceva minte.

| borsec a răspuns:

Trebuie sa fie majora ca sa se poata angaja in semenea locuri.

| kh1ss a răspuns:

Trebuie sa aiba 18 ani

| JustMeFlory a răspuns:

Peste 2 ani, acum poate lucra, dar la negruhappy...si in plus trebuie sa arate fff bine, mai ales la corp.

| cristina_6456 a răspuns:

DEPINDE DE PATRONI

| sigmanet a răspuns:

Nu poate. Minim 18 ani.

| andi a răspuns:

Inseamna k stie ce vrea de la viata prietena asta a ta!winking

| andi a răspuns:

Pai peste 9 ani (daca o sa mai fim), sa te astepti la surprize tot mai mari, fete care la 9 ani vor sa fie emo, fate care la 12 ani sa ia anticonceptionale, spun asta din experientza de aici de pe TPU

| jani a răspuns:

Chiar serios...alta ocupatie nu si-a gait pentru varsta ei?

| bunica a răspuns:

NU poate ca-i minora. fara scoala nu poate sa fie nuci macar animatoare.copii astia nu se mai gandesc nici un pic la scoala, vor sa termine liceul doar pentru o diploma si asta pe bani ca de invatat nu invata."nu este valabil pentru toti copii"

| moji a răspuns:

Normal nu are voie.Trebuie sa fie majora.
Multe cluburi nu tin cont de asta, dar si ea va avea de suferit daca se vor face controale.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai după majorat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca jocurile precum: kma, tenis, frunza... pe care le jukn acum 9 ani cand aveam varsta voastra sunt inlocuite in ziua de azi cu apiratii de a dansa prin cluburi sub privirile barbatilor gata sa va terfeleasca, sex pe bani printre blocuri, care mai dekre sa faca sex de cat mai tanar posibil, nu mai aveti pic de decenta de demnitate, sau schimbat atat de mult vremurile in doar 9 ani ca nu-mi vine sa cred, la ce sa ma astept peste inca 9?

| oana00 a răspuns:

Te'a ajutat virgilthinking ai reusit? sunt si eu interesatabig grin

| virghiul a răspuns:

Buna, Mari ma numesc Virgil si lucrez in BUFTEA la MEDIA PRO, am o oferta de joburi pentru prietena ta, te rog da-mi un bip pe nr; 0721405511 si te sun eu sa-ti explic despre ce este vorba si poate te intereseaza si pentru tine, castinguri pentru, Hostesuri, Filme, Reclame, Videoclipuri sau Prezentari de Moda, astept un bip de la tine, pa, pa.