| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am 16 ani si sunt din Gaesti si as vrea sa ma angajez ca animatoare pentru a-mi castiga singura banii, deoarece ai mei refuza sa-mi mai dea bani. La ce riscuri m-as expune si la ce cluburi angajeaza minore?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Legal, nu angajeaza nicaieri. Ca riscuri, tot ce e posibil sa ajungi jucaria sexuala a clientilor. Daca iti place asta, e problema ta.

| LordCristobal a răspuns:

Mai nu te angajează nimeni până la 18 ani daca nu ai acordul părinților.
Și că animatoare sunt destule riscuri.
Eu zic sa te mai bucuri de copilărie și să mai ieși afară cu prietenii și la 18 ani o să faci ce vrei tu.