| Didi908 a întrebat:

Am o prietena mai mica ca mine care implineste 13 ani sambata. Ce as putea sa ii cumpar? puppy dog eyes Nu am nici o idee. FUNDA

8 răspunsuri:
| Nowingsangel a răspuns:

Pai gandeste'te ce ii place si desigur, cat i bani ai la dispozitie. Ai putea sa ii iei o esarfa, o bluza/ un tricou, un ceas, un lantisor sau un set, daca o cunosti mai bine ai putea sa ii iei un parfum... un suport de bijuterii sau o casetuta din aceea de tinut inele, lanticuri si cercei. Gandeste'te ce ii place big grin

| alii98 a răspuns:

Eu zic sa ii dai niste flori

| LaurC a răspuns:

Dacă citește, o carte. happy

| Andruta12 a răspuns:

Haine,pontofi,un MP3 (daca nu are), casti pentru telefon, o rama pentri fotografii si sa puneti o poza cu voi, carti cu povesti (daca ii place sa citeasca) sau ceva care o va ajuta la scoala

| cosmin63 a răspuns:

Eu iti spun sa ii ei un ursulet urias ca eu mereu ii cumparam prietenei mele ursuleti, daca nu vrei poti sa ii ei o cana pe care scrie pentru ce mai buna prietena. daca tot nu vrei poti sa ii eu truse de machiaj. daca nu vrei nu stiu ca sa-ti mai scriu

| Tiby2000 a răspuns:

Poi... Ai putea un catelus?
Daca iti permite bugetul...
Daca nu ai putea sa ii cumperi... nu stiu... sa va luati un bilet la film :d sau ceva de genu

| anaalexa a răspuns:

Ce zici de o bluza, au scos niste modele dragute la stradivarius
poti sa.i cumperi si o carte...asta in cazul in care ii place sa citeascalaughing

| DaniCalifornia a răspuns:

Poti sa-i iai bijuterii, accesorii, ea deja e mare trebuie sa-i dai ceva serios care intadevar ii util.