| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:*. Sambata isi aniverseaza o prietena ziua de nastere. Implineste frumoasa varsta de 16 ani! Ce mi-ati recomda sa ii cumpar! Astept pareri!:* Dau fuunda!:*

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Du-te la Mall cu ea si vezi ce ii place si ia acel lucru big grin. Pe langa asta ar merge si o cutie de bomboane.; Sper ca te-am ajutat!

| 8SlimShady a răspuns:

Un vibrator de 25cm+ big grin Ti`l recomand pe ala durex, costa vreo 30 euro, si mama l-a folosit, e multumita de el. Funda?