| Voicu_Alexandru_1980 a întrebat:

Am o problema, am 9 ani si unul vrea sa ma bata in parc de 14 ani.Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Adica tu te-ai nascut acu' 9 ani si ala vrea sa te bata de acum 14 ani? Ciudata treaba...
Du-te la parintii tai sau la politie.

| fadnox a răspuns (pentru Wehrmacht):

E batatut dinainte sa se nasca, saracu

| Nanami利 a răspuns:

Nu te duci in parc(doooh)

| s3my a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, vin eu si discut cu el si o sa fiti prieteni ^_^si bem un suc toti ca niste baieti mari.

| Cipri99 a răspuns:

Te duci la parinti? si spune-le ca nu o sa va impacati si sa nu bage parintii lasa ca asa sunt copii se vorimpaca insista si de ce ar vrea sa te bata?