| Anonima_1513 a întrebat:

Am o problema cu mouse`ul. Dintr`o data se blocheaza.Adica atunci cand dau click imi apare ca si cum as da click numai ca nu executa...se blocheaza. Dar numai partea din stanga. cea din dreapta functioneaza.Isi mai revine pentru doar 30 de sec. iar apoi se blocheaza din nou.Deci ce are si ce sa-i fac? Dau fundita daca reusesclaughing

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce sa faci? ...pai sa iti iei unu noi! e clar ca mouseul tau e pe duca ...deci. eu iti zic sa iti iei unul nou

| Anonima_1513 explică:

Intre timp s`a rezolvat de la sine.
Multumesc oricum pentru. raspunsuri

| alexxv a răspuns:

Sfatul meu e sa-ti iei unul nouwinking Ti s`a strikt clickul happy

deci mai bine ia-ti unul nou ca nu e asa scump tongue

SAlut!

| GherilaDFM a răspuns:

Incearca un alt mouse si daca nu merge e din pc.si incearca mouseul respectiv la un alt pc. cred ca tiai dat tu seama.