| Klau97 a întrebat:

Am o problema cu un RPES 2013 imi da o eroare Fatal Error " The Dynamic library "rld.dll" failed to initialize (E5) ".

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa copiezi din imaginea iso a jocului rld.dll sau sa verifici sa nu fie blocat de antivirus.

| Alex714 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema.Antivirusu' tau a gasit rld.dll ca virus si l-a blocat...Adauga rld.dll la exceptii.

| Klau97 explică (pentru Alex714):

Am rezolvat problema dar acuma imi zice ca jocul nu este instalat

| iDreptate a răspuns (pentru Klau97):

Ba de unde ai gasit rdl.dll da-mi si mie id tau de mess si sa-mi dai rdl.dll pe mess plz!

| Klau97 explică (pentru iDreptate):

Nu mai conteaza am rezolvat problema

| marianpredoi a răspuns:

Salut! In primul rand trebuie sa ai PES 2013 curat, apoi instalezi RPES 2013 si iti va merge..asa am facut si eu..si a mers..Bafta!

| Klau97 explică (pentru marianpredoi):

Pai pe PES 2013 a fost curat ( nu am instalat nimic pe el ) dar nu merge.