| catthshshshs a întrebat:

Am o problema...de ieri imi tot apare in coltul din stanga a monitorului urmatorul mesaj "you may be a victim of software counterfeiting."
si "Ask for genuine microsoft software"... Ce sa fac sa dispara fereastra asta? Cum sa inchid programul? Va rog mult...

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus ca si la mine e la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum da fac dun te dracula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna catty,buna tuturor,am avut s eu aceasta pb,nu stiam ce sa mai fac,ma enerva, am dat automatic updates turn off, dar nu a disparut.am urmat sfatul lui laurentiu si am scapt,e super,multumesc laurentiu esti super tare,ma simt usurat,URMATI SFATUL LUI LAURENTIU! e super bun programul,se numeste remove WGA, l-am descarcat, mi s-a restartat laptopul si mi-a disparut...bv laurentiu, va salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca il las asa ce se intampla?

| DAVID_8154 a răspuns:

Din cauza ca este copie a windowsului dar intra la automatic update si dai turn off asa nu iti mai apare niciodata eu una asa am facut pentru ca la 2-3 saptamana imi aparea mereu iar de cand am facut turn off nu imi mai apare

| MrDemonitzxa a răspuns:

Nu stiu ce sa faci... dar cred ca o solutie este sa iti instalezi Windows-ul poate calculatorul tau are virusi! s-ar putea să fie o victimă a contrafacerii de software si Întrebaţi pentru software-ul Microsoft autentic asta trebuie sa faceti!

| alexfitosu a răspuns:

Mie mie se inchide calculatorul de cauza ca nu am software Microsoft autentic