| virus29 a întrebat:

Am si eu o problema > help > in coltul din dreapta al desktopului scrie: you may be a victim of software counterfeiting > ask for genuine microsoft software > ce sa fac, cum pot sa-mi validez >windowsul Fundaaa si merci.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici solutia:
http://www.laptopulmeu.net/2010/windows-genuine-remove-windows7-windowsxp/

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce windows ai? Loaderele sunt pentru toate modelele de windows si nu merge sa activezi un windows XP cu un loader de win 7 ultimate. Era cel mai important sa spui ce sistem ai!

| virus29 explică:

Windowsul meu se numeste: Microsoft windows xp professional_version 2002_ service pack 2

| Dianne3 a răspuns:

Buna, am avut si eu mesajul asta, cand nu aveam cheie de validare la program. Nu am avut ce sa fac decat sa cumpar unul cu licenta...

| jaguarxkr a răspuns:

Il poti valida doar daca este un original